Vývojáři The Day Before se vyjádřili k obvinění, že hra není skutečná

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: FNTASTIC
O zombie survivalové hře The Day Before jsme vás již několikrát informovali, naposledy včera o jejím dalším osmiměsíčním odložení. Mohl za to spor o ochrannou známku na název hry, o čemž se studio Fntastic, které za tímto počinem stojí, dovědělo až letos v lednu.
Nyní studio tvrdí, že odložení titulu plánovalo již před zjištěním tohoto problému. Chtěli to oznámit v desetiminutovém gameplay videu, které ale nakonec vydáno nebylo, právě kvůli sporu o ochrannou známku na název hry.
The Day Before také bylo staženo ze Steamu, což vyvolalo v hráčích trochu smíšené pocity. Začaly se šířit různé teorie o nereálnosti této hry. Studio se proti těmto teoriím vyhradilo: „Je nepříjemné slyšet taková obvinění. Věříme pouze ve finální produkt. Bez ohledu na to, co kdo říká, sami se přesvědčíte 10. listopadu tohoto roku.“
Zda se titulu doopravdy dočkáme už 10. listopadu 2023, je stále ve hvězdách, přece jen odkládání her je dnes již na denním pořádku. Důležité je, aby se vyřešil spor o ochrannou známku názvu hry a studio tak mohlo vydat ukázku gameplaye, díky čemuž by se všechny tyto různé teorie vyvrátily.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn