Walt D. Williams pracuje na Marvel’s Wolverine

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: insomniac

Tento detail vývoje nebyl zdůrazněn v žádném velkém oznámení, ale zůstal prostě skrytý, dokud na něj na svém twitteru neupozornil jeden z prominentních hledačů záběrů gameplaye, Shinobi602. Walt D. Williams, který byl v roce 2012 autorem příběhu pro populární či nenáviděnou vojenskou střílečku Spec Ops: The Line, je vedoucím příběhu pro hru Marvel’s Wolverine ve studiu Insomniac Games.

Titul Spec Ops: The Line je známý tím, že převrací typický příběh vojenských stříleček a nutí hráče, aby se zamýšleli nad svými činy během jednotlivých misí. Kritici se dodnes přou o to, nakolik byl tento projekt efektivní, ale skutečnost, že se o něm mluví i po devíti letech, rozhodně o něčem svědčí. Po hře Spec Ops se Williams podílel také na příběhu her Star Wars: Squadrons či Star Wars Battlefront 2, stejně jako na Borderlands: The Pre-Sequel.

Marvel's Wolverine – drápky

Zdroj: Insomniac

Pokud jde o příběh marvelovského Wolverina, tak toho zatím moc nevíme – jen to, že se bude snažit o „dospělý tón“ a bude pravděpodobně součástí sdíleného vesmíru se sérií Spider-Man od Insomniacu. Vzhledem k tomu, že v odhalujícím traileru se objevil easter egg odkazující na Neuvěřitelného Hulka a známé prostředí, lze také s jistotou říci, že hra bude čerpat spoustu inspirace z komiksů od Marvelu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn