War for Wakanda - Cover

War for Wakanda je nové rozšíření Marvel’s Avengers

3. 8. 2021
Zdroj náhledu: SQUARE ENIX

Crystal Dynamics oznámilo příchod War for Wakanda při příležitosti free víkendu.

Tento víkend nám Steam nabídl možnost zahrát si zadarmo hru Marvel’s Avengers a krom čtyřicetiprocentní slevy na koupi nám společnost představila i nové rozšíření. To se jmenuje War for Wakanda, a jak už je z názvu zjevné, tentokrát se podíváme do afrického státu Wakandy a na Black Panthera. DLC by mělo vyjít 17. srpna.

„War for Wakanda je dychtivě očekáváno fanoušky nejen díky oblibě Black Panthera i jeho filmů, ale také proto, že studio slibuje zatím největší rozšíření obsahu od spuštění hry,“ píší Crystal Dynamics. Zároveň také oznámili, že rozšíření se bude týkat celého herního Marvel univerza. DLC bude bezplatné a nabídne nám krom klaďase Panthera i záporáka Klawa, nový příběh, mise, kostýmy a další.

Zdroj: SQUARE ENIX

Během víkendové akce hru souběžně hrálo asi 10 224 hráčů. V době vydání to bylo něco kolem 31 000, což dokazuje, že je o hru stále zájem, i když většinou se hodnoty drží spíše jen kolem stovek hrajících v jeden čas.

Zdroj: PC Gamer


Novinku pro Gaming Professors napsala Kateřina Cveková

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.