Wartales coop update

Wartales – kooperace v provozu

17. 12. 2022
 

Velmi očekávaná a poměrně žádaná kooperativní aktualizace pro Wartales je nyní k dispozici v ostrém režimu. O přípravách k této události jsme vás informovali již 30. listopadu, v tu dobu byla kooperace v testovacím beta režimu. V rámci proběhlé beta verze bylo opraveno několik zjištěných chyb a možných problémů. Vzhledem k faktu, že se do testů zapojila velká část komunity byl celý proces urychlen. Nyní je tu ostrá verze kooperativního režimu za necelých 14 dní.

Zdroj: Shiro Games

„Procestujte rozsáhlý otevřený svět Wartales až se čtyřmi hráči, rozvrhněte taktiku a vymyslete strategii, než se utkáte s některým z mnoha nepřátelských obyvatel tohoto drsného světa a porazíte je bok po boku. Společně prozkoumávejte a odhalujte tajemství těchto podivných, nehostinných krajů a zároveň se podělte o své peníze, kořist a zdroje, než den zakončíte lahodným jídlem u vroucího ohně po boku svých věrných společníků.“ – Shiro Games

Do kooperace se připojíte skrze záložku v hlavní nabídce. Zde si pro kooperaci vytvoříte postavy, vyberete patřičné třídy a role v oddíle. Následně se stačí spojit s vaším kamarádem a vyrazit na společné putování za dobrodružstvím v tomto krutém středověkém světě. 

„Každý hráč může vést celou družinu bez omezení, jen se ujistěte, že jste své plány probrali se svými spoluhráči, protože dobře informovaný tým je šťastný a živý tým.“ – Shiro Games

Ostatně o tom, že v tomto světě je nejdůležitější vaše přežití, svědčí i fakt, že každý máte vlastní inventář. Co vaši spoluhráči nevědí, že máte, jim nemůže vadit, že? Jinými slovy, pokud se vydáte prozkoumávat určitou oblast, každý z jiného směru, a najdete něco vzácného, nemusíte o tom nutně říkat vašemu parťákovi. 

Podrobné informace naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.