Wartales The Grerat Gosenberg

Wartales otevřel kooperaci, zatím v beta režimu

30. 11. 2022
Zdroj náhledu: Shiro Games

Akční RPG titul Wartales, který vás uvrhne do světa středověkých žoldáků, si stále drží vysokou oblíbenost v řadách hráčů. Hra je momentálně ve stavu předběžného přístupu, komunita však roste každým dnem. Vývojářské studio Shiro Games do hry nedávno přidalo novou lokaci The Great Gosenberg – hlavní město říše, místo plné krásné architektury i nejchytřejších a nejbohatších mozků v celé zemi, hostící ty nejnadanější umělce a umělkyně. Zároveň je to však místo, kde ambice zabíjí mnohem rychleji než mor. Je to místo, kde pravda je lží a kde nemůžete věřit nikomu!

Nyní přišel čas na dlouho avizovanou kooperaci, ve které budete moci s kamarádem vést své party žoldáků v tomto nebezpečném světě. Kooperace však není ještě plně otevřena, a proto vývojáři prosí o pomoc s vyladěním posledních mušek, než ji spustí naplno.„V nadcházejících týdnech budeme testovat náš nový kooperativní herní režim, který bude zahrnovat úzkou spolupráci mezi námi a naší skvělou komunitou s cílem zlepšit současnou rovnováhu kooperativních systémů Wartales, a rádi bychom, abyste se do něj zapojili.“ – Shiro Games

Zdroj: Shiro Games

Přístup a veškeré informace o otevřené beta verzi získáte na oficiálním Discoru.Tento skvělý titul můžete vyhrát v naší velké vánoční soutěži.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.