Wartales The Grerat Gosenberg

Wartales - The Great Gosenberg

31. 8. 2022
Zdroj náhledu: Shiro Games

Středověká hra Wartales od studia Shiro Games, která vás postaví do role velitele žoldnéřů, stoupá na popularitě. Titul, který je momentálně ve fázi předběžného přístupu, zažívá napříč svým vývojem stále větší zájem fanoušků a kladná hodnocení se na platformě Steam vyšplhala na 94 %. Je jasné, že se tak stalo i díky nedávno aktivovanému režimu co-opu. Každý hráč tak má svou skupinu, ale může spolupracovat se skupinkou žoldnéřů svého kamaráda.

Díky tomu, že hra obsahuje v rámci členů skupiny také povedené RPG prvky a zároveň kombinuje tahové souboje, se jedná o povedenou porci zábavy.

Zdroj: Shiro games

Vývojáři z Shiro Games, kteří zároveň pracují i na titulu Dune: Spice Wars, nyní v rámci Gamescom zveřejnili informace o nové aktualizaci, která přidává další lokaci. The Great Gosenberg je hlavní město říše, místo plné krásné architektury i nejchytřejších a nejbohatších mozků v celé zemi, a hostí ty nejnadanější umělce a umělkyně. Zároveň je to však místo, kde ambice zabíjí mnohem rychleji než mor. Je to místo, kde pravda je lží a kde nemůžete věřit nikomu!

Toto historické město dnes funguje jako ústřední centrum obchodníků a poskytuje příležitosti nejen bohatým a mocným, ale každému, kdo je dostatečně zdatný, aby se vyřádil v řemeslech. Zdá se však, že pod povrchem tohoto zdánlivě idylického města se skrývá mnohem zlověstnější stránka, která už léta čeká na své odhalení…

Gosenberg můžete prozkoumat ve Wartalesu letos v září!

Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.