World of Warcraft charitativní sbírka pro organizaci Lékařů bez hranic

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Blizzard

Do 26. dubna (nebo do dosažení cíle) si mohou hráči World of Warcraft odemknout nové bojové mazlíčky. Pro jejich získání stačí podpořit charitativní sbírku organizace Lékaři bez hranic (MÉDECINS SANS FRONTIÈRES) a přispět tak na dobrou věc. Lékaři bez hranic jsou nezávislou mezinárodní humanitární organizací, která poskytuje zdravotnickou pomoc lidem postiženým ozbrojenými konflikty, epidemiemi, přírodními katastrofami apod.

Není tajemstvím, že společnost Blizzard se skrze svou hru World of Warcraft pravidelně účastní charitativních akcí, jako je tato. Tyto dary směřují konkrétně do krizového fondu COVID-19 Lékařů bez hranic, aby je podpořily v boji právě proti této pandemii.

Zdroj: Blizzard

Tentokrát existují dva velké dárcovské cíle, kterých je potřeba kolektivně dosáhnout. Po splnění bude všem dárcům udělen bojový mazlíček bez ohledu na výši příspěvku. První dosažitelná úroveň je 500 000 dolarů, která odemyká opici „Bananas“. Jakmile bude dosaženo cíle 1 000 000 dolarů, zpřístupní se druhý mazlíček, a to lenochod „Daisy“. Jedná se o zcela nový přírůstek do seznamu mazlíčků a představuje vůbec prvního, kterého lze nosit na zádech.

Další informace o WOW Charity Pet Program.

Chcete přispět na dobročinný účel? Nebo si pořídit nového bojového mazlíčka? Dary jsou v současné době přijímány na oficiální stránce zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn