WoW pets opice a lenochod

WoW sbírka pro organizaci Lékařů bez hranic

20. 3. 2021
Zdroj náhledu: Blizzard

Do 26. dubna (nebo do dosažení cíle) si mohou hráči WoW odemknout nové bojové mazlíčky. Pro jejich získání stačí podpořit charitativní sbírku organizace Lékaři bez hranic (MÉDECINS SANS FRONTIÈRES) a přispět tak na dobrou věc. Lékaři bez hranic jsou nezávislou mezinárodní humanitární organizací, která poskytuje zdravotnickou pomoc lidem postiženým ozbrojenými konflikty, epidemiemi, přírodními katastrofami apod.

Není tajemstvím, že společnost Blizzard se skrze svou hru WoW pravidelně účastní charitativních akcí, jako je tato. Tyto dary směřují konkrétně do krizového fondu COVID-19 Lékařů bez hranic, aby je podpořily v boji právě proti této pandemii.

Zdroj: Blizzard

Tentokrát existují dva velké dárcovské cíle, kterých je potřeba kolektivně dosáhnout. Po splnění bude všem dárcům udělen bojový mazlíček bez ohledu na výši příspěvku. První dosažitelná úroveň je 500 000 dolarů, která odemyká opici „Bananas“. Jakmile bude dosaženo cíle 1 000 000 dolarů, zpřístupní se druhý mazlíček, a to lenochod „Daisy“. Jedná se o zcela nový přírůstek do seznamu mazlíčků a představuje vůbec prvního, kterého lze nosit na zádech.

Chcete přispět na dobročinný účel? Nebo si pořídit nového bojového mazlíčka? Dary jsou v současné době přijímány na oficiální stránce.

Matyáš Macek

Matyáš přišel o herní panictví s „vietnamkou“, tedy s „fejkovou“ retro TV konzolí z tržnice při hraní Battle City, Contra, Bomberman a dalších retro pecek. Poté následovalo období PS konzolí, GTA 2 počínaje, Duke Nukemem konče. Nyní spíše preferuje hraní na PC a VR, ale na konzole nezanevřel. Nejoblíbenější hrou je Stronghold Crusader. Je studovaným lékařem a kromě hraní je jeho největším koníčkem cestování a posezení s přáteli.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.