My Hero One Justice 2

Yuga Aoyama bude dalším přírůstkem do My Hero One´s Justice 2

22. 5. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Posledním přírůstkem do Season Passu 2 pro My Hero Academia My Hero One´s Justice 2 bude svědomitý střelec, krásný chlapák Yuga Aoyama. Ten tak doplní předchozí čtveřici ve složení Histoshi Shinso, Present Mic, Kurogiri a Midnight. Okázalého hrdinu lze koupit jako součást celého balíčku za 19,99 dolarů (cca 850 korun) nebo jednotlivě za 3,99 dolarů (cca 120 korun).

Tento spolužák třídy 1-A z univerzity pro hrdiny umí ze svého břicha vystřelovat laser, který má obrovské poškození. V přiloženém videu můžete vidět, jak bude tento hrdina vypadat v souboji. A už rovnou začněme přemýšlet, jací hrdinové se v My Hero One´s Justice 2 objeví v příští sezóně?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.