Marvel Snap

Marvel Snap bude nejrychlejší karetní hra v Multiversu

21. 5. 2022
Zdroj náhledu: marvelsnap

Návrhář Hearthstone Ben Brode se dal dohromady s bývalými zaměstnanci Blizzardu a vymysleli spolu novou karetní hru. Jedná se o free-to-play sběratelskou karetku ze světa Marvel. Ben Brode jako tvůrce slavné karetní hry Hearthstone ukazuje svoji neuvěřitelnou zkušenost a po krátkých pěti letech připravil další takovou hru. Navíc věří v její obrovskou popularitu. Marvel Snap totiž nebude jenom o taktice, ale především o rychlosti.

Oproti jiným hrám tohoto typu, kde jeden zápas může trvat i hodiny, se tak dočkáme naprostého opaku. Rychlost a účelnost mají být předností. Jedním z hlavních taháků má být SNAP moment, tedy chvíle, kdy si váš soupeř myslí, že má výhru na dosah, a vy to pomocí SNAP celé otočíte.

Dostupných má být pro začátek 150 unikátních karet, všechny ze světa Marvelu. Marvel Snap má vyjít na PC, iOS a Android už letos. Ostatně v přiloženém videu sami můžete vidět, že tvůrci se inspirovali rychlostí, jakou má jejich nová hra mít.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.