Mortal Kombat – Logo

Žádné oznámení o Mortal Kombatu v tomto roce

7. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

V letošním roce oslaví série bojových her Mortal Kombat 30. výročí své existence a společnost NetherRealm při této příležitosti vydává videa ze zákulisí. Tvůrce hry Mortal Kombat Ed Boon se nedávno na Twitteru podělil o video zpoza kulis vzniku oblíbené postavy Raidena, které vyvolalo několik reakcí fanoušků.

Jak poznamenal ComicBook, na video zareagoval jeden z fanoušků a zeptal se Boona, zda by fanoušci měli brzy očekávat něco velkého, protože v tomto roce uplyne 30 let od vydání Mortal Kombatu a pro herní společnosti není neobvyklé využívat výročí k velkým oznámením. Bohužel pro všechny, kteří doufali, že 30. výročí Mortal Kombatu bude znamenat brzké oznámení nebo odhalení, zatím to tak nevypadá.

Boon reagoval na otázku fanouška slovy: „Brzy? Ne.“ Z toho vyplývá, že i když NetherRealm na něčem pracuje, možná dokonce na něčem, co souvisí s Mortal Kombatem, fanoušci se toho v nejbližší době nedočkají. Ačkoliv je to zklamání, dalo se to očekávat vzhledem k tomu, že Mortal Kombat 11 je starý jen několik let a od uvedení na trh prochází neustálými aktualizacemi.

Dalším důvodem, proč NetherRealm není zcela připraven představit svůj další projekt, je nejistá budoucnost studia. Zprávy naznačují, že společnost Warner Bros. chce prodat svá herní studia a NetherRealm by byl součástí této rovnice. Je možné, že to ovlivní další projekt společnosti NetherRealm. Koneckonců, NetherRealm možná chtěli vytvořit další hru Injustice 3, ale možná jen otálejí, zda hra zůstane v rodině WB, nebo ne.

Boon je proslulý tím, že na svém twitteru trollí fanoušky, nicméně příznivci by neměli doufat, že velké odhalení NetherRealmu proběhne v dohledné době. Společnost Warner Bros. nemá v nejbližší době ohlášeny žádné akce na odhalení her a její budoucnost v herním průmyslu je nejistá. Bude zajímavé sledovat, jak to dopadne, ale pravděpodobně ještě chvíli potrvá, než se fanoušci dozvědí více o tom, co NetherRealm chystá.

Zdroj: Gamerant

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.