Simon the Sorcerer: Origins

Po desetiletích se vrátí i Simon the Sorcerer

19. 5. 2022
Zdroj náhledu: Smallthing Studios

Vývojáři ze Smallthing Studios s vydavatelstvím Leonardo Interactive oznámili návrat klasiky z 90. let Simon the Sorcerer v podobě Simon the Sorcerer: Origins, který bude prequelem slavné hry z roku 1993. Ten se bude odehrávat několik týdnů před událostmi z první hry, kdy Simonův pes Chippy náhodně nalezl starou kouzelnickou knihu.

Slovy zakladatele Leonardo Interactive Leonarda Caltagironeho: „Bylo naším dlouholetým přáním oživit jednu z nejoblíbenějších ikonických postav herního průmyslu. Naším cílem bude vytvořit svět přivedený k životu s krásnými moderními vizuálními prvky a všemi novými herními mechanismy, které budou vyprávět původ čaroděje Simona." Hra má oficiálně vyjít na začátku roku 2023.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.