Zaklínačský projekt Sirius je ve vývoji, ALE!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Nedávno jsme vás informovali, že na projekt Sirius, na němž pracovalo studio The Molasses Flood, byl skoro zrušen. Nyní studio CD Projekt RED vydalo další informace. Ačkoliv stále nebylo dostatečně konkrétní, víme zase o něco malinko více. Ono totiž hrozilo, že projekt bude celý zastavený kvůli velmi špatným finančním odpisům z loňského roku. Nyní byl definován nový rámec, o němž mnoho nevíme, ani co přesně znamená, ani jak to s celým spin-offem (tedy projektem Sirius) vypadá, ale víme, že hra je plně ve vývoji.
Z březnové zprávy finančního ředitele Piotra Nielubowicze: „Uvědomujeme si, že resetování celého projektu nezní jako dobrý nápad. Jenže abychom si udrželi konkurenceschopnost, musíme experimentovat a být odvážní při zkoušení nových cest, mít vše pod kontrolou a držet se správného směru, zejména u projektu, který je pro nás z hlediska designu nový a který vyvíjí nové studio v naší rodině…“ Prakticky to nejspíš vypadá, že projekt Sirius by měl stále být inovativním pojetím světa Zaklínače, který bude především pro širší publikum, nikoliv pro fanoušky temného fantasy žánru.
Uvidíme, jak to celé dopadne, nicméně důležité je, že se stále počítá s novou zaklínačskou ságou a remakem prvního Zaklínače. Do toho se objevily první zmínky o neznámém projektu Hadar, o němž už nevíme vůbec nic. Nevzdávejme se ale naděje, snad nějaký insider brzy přijde s nějakými novými informacemi.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn