Želvy Ninja

Želvy ninja jako God of War

24. 3. 2023
Zdroj náhledu: IDW Publishing

Je to konečně tady, Želvy ninja se mohou dočkat pořádného herního zpracování! V rozhovoru pro Polygon Doug Rosen z Paramount Global přinesl naději pro všechny fanoušky těchto bláznivých puberťáků bojujících proti všem. Akční RPG z pohledu třetí osoby bude adaptací grafického románu Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin z roku 2020. A ten je neuvěřitelně dospělý a temný.

Jedná se o příběh z budoucnosti, v němž přežil pouze jeden z želvích bojovníků. Úmyslně vám neprozradím, který z nich to je, ale v rámci zachování kolegiality vám řeknu, že je to ten pojmenovaný po italském renesančním umělci (není zač). Tento přeživší želvák navíc nebojuje jednou zbraní, ale všemi čtyřmi, protože klan Foot to konečně dokázal a mistra Třísku i ostatní zabil. Trhač se tak dočkal svého vysněného vítězství.

Zpracování tohoto příběhu chtějí tvůrci zachovat, ačkoliv Rosen přiznal, že ve flashbackových sekvencích by mohly být hratelné i další postavy. Od hry máme očekávat něco ve stylu nových dílů God of War od Sony. Hra Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin sice nevyjde v nejbližších letech, můj osobní typ je nejdříve 2025-2026, ale je to rozhodně titul, na nějž se můžeme těšit. V přiloženém videu najdete fanouškovský film, který na komiks odkazuje a dá vám některé důležité odpovědi, takže spuštění je jen na vaše nebezpečí.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.