Želvy ninja jako God of War

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IDW Publishing
Je to konečně tady, Želvy ninja se mohou dočkat pořádného herního zpracování! V rozhovoru pro Polygon Doug Rosen z Paramount Global přinesl naději pro všechny fanoušky těchto bláznivých puberťáků bojujících proti všem. Akční RPG z pohledu třetí osoby bude adaptací grafického románu Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin z roku 2020. A ten je neuvěřitelně dospělý a temný.
Jedná se o příběh z budoucnosti, v němž přežil pouze jeden z želvích bojovníků. Úmyslně vám neprozradím, který z nich to je, ale v rámci zachování kolegiality vám řeknu, že je to ten pojmenovaný po italském renesančním umělci (není zač). Tento přeživší želvák navíc nebojuje jednou zbraní, ale všemi čtyřmi, protože klan Foot to konečně dokázal a mistra Třísku i ostatní zabil. Trhač se tak dočkal svého vysněného vítězství.

Zpracování tohoto příběhu chtějí tvůrci zachovat, ačkoliv Rosen přiznal, že ve flashbackových sekvencích by mohly být hratelné i další postavy. Od hry máme očekávat něco ve stylu nových dílů God of War od Sony. Hra Teenage Mutant Ninja Turtles: The Last Ronin sice nevyjde v nejbližších letech, můj osobní typ je nejdříve 2025-2026, ale je to rozhodně titul, na nějž se můžeme těšit. V přiloženém videu najdete fanouškovský film, který na komiks odkazuje a dá vám některé důležité odpovědi, takže spuštění je jen na vaše nebezpečí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn