The Witcher Edition – úvodka

Secretlab představuje stylovou zaklínačskou židli

21. 12. 2021
Zdroj náhledu: Secretlab

Herního merche a vybavení kolem sebe najdete jako hub po dešti. Společnosti se neustále předhánějí v originalitě a někdy až šílených nápadech, které by přitáhly pozornost hráčů přímo k jejich značce. To samé platí také pro speciální křesla a židle doslova šité na míru potřebám gamerů. Už nestačí pouze to, aby vám židle poskytovala dostatečnou podpěru páteře, pohodlné sezení a byla k dostání v různých barevných variantách či materiálech. Secretlab se odlišuje tím, že vyrábí nejen vysoce kvalitní herní křesla, ale drží krok s trendy dnešní doby. Z jejich produktů určitě znáte hned několik židlí s motivy různých hrdinů hry League of Legends, skupiny KDA, seriálu Hra o trůny či dalších videoher, komiksů, seriálů apod.

Zdroj: Secretlab

Před pár dny byla do světa vypuštěna druhá série seriálového Zaklínače, a tak bylo nadmíru jasné, že se Secretlab ve svém dalším návrhu, podobně jako u seriálu Arcane, na jehož počest vznikla herní židle na motivy deviantky Jinx, nechá inspirovat právě zde.

Nové zaklínačské křeslo je v základu velice populární model TITAN Evo 2022 s přidanými prvky tolik typickými pro bělovlasého zaklínače. Na první pohled nelze přehlédnout přední stranu opěradla, na kterém nejvíce bije do očí znak školy Vlka, od něj vlevo je údajně podpis samotného řezníka z Blavikenu a po bocích diamantový vzor odkazující na Geraltovu zbroj. Na zadní straně najdete stříbrný a ocelový meč, to vše v tematických barvách.

Pamatujete si na rozšíření pro třetího Zaklínače? Edice byly fyzicky doplněny o herní balíčky karetní hry Gwent. Při zakoupení židle k ní dostanete hned několik sběratelských kartiček, které by snad měly posílit váš gwentový balíček. Mezi nimi najdete Geralta, Ciri, Triss, Yennefer a speciální kartu, na které je vyobrazeno ono herní křeslo. Nyní už zbývá prozradit cenovku, která se v základní sestavě pohybuje od 529 USD, tedy cca dvanácti tisíc korun.

Zdroj: Secretlab

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.