The Game Awards 2022 – úvodka

Známe nominace The Game Awards 2022

15. 11. 2022
Zdroj náhledu: thegameawards.com

Stejně jako se volí král a královna maturitního plesu, také gameři věčně zalezlí v bezpečí svého pokoje mají podobnou kratochvíli. The Game Awards je každoroční akce, k níž upírají zraky tisíce až statisíce členů herní komunity po celém světě. Je na čase ocenit ty nejlepší tituly tohoto roku. Klání začíná už nyní, protože byly konečně zveřejněny nominace všech kategorií, včetně Hry roku. Velké finále nás čeká ve čtvrtek 8. prosince 2022. Pokud se nechystáte do Los Angeles osobně, bude pro vás celá událost zachycena skrze živý přenos na YouTube, Twitchi, Twitteru, Instagramu, a dokonce i na TikToku. Kromě vyhlášení celkem třiceti jedna kategorií nás jako vždy čekají hvězdní hosté a nějaká ta překvapení. Tuto událost si rozhodně nemůžete nechat ujít!

Veškeré nominace naleznete na oficiálních webových stránkách, kde už nyní můžete hlasovat pro své favority. Letos nás však čeká lítý boj o titul Hry roku 2022. O ten se totiž uchází A Plague Tale: Requiem, Elden Ring, God of War Ragnarök, Horizon Forbidden West, Xenoblade Chronicles 3 a roztomilá indie záležitost Stray.

Zdroj: thegameawards.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.