Call of Duty Modern Warfare 3 - náhled

Activision potvrdil plnou cenovku nového Call of Duty: Modern Warfare 3

16. 8. 2023
Zdroj náhledu: Activision

Call of Duty: Modern Warfare 3 bude plnohodnotným dílem, nikoliv jen doplňkem, jak některé spekulace dříve naznačovaly. Dnes tuto informaci sdělil samotný Activision, který zároveň potvrdil, že nový díl dostane klasickou cenovku 70 dolarů.

https://www.youtube.com/watch?v=C_6J06wdgXYS touto informací přišla tisková mluvčí Activisionu, která potvrdila, že nové Call of Duty: Modern Warfare 3 bude plnohodnotným dílem s běžnou cenovkou pro tuto sérii. Původně se nicméně spekulovalo a objevily se i reálné náznaky toho, že Modern Warfare 3 bylo vyvíjeno jen jako placené rozšíření pro předchozí Modern Warfare 2. Logicky si tak mnoho uživatelů myslelo, že Modern Warfare 3 dostane i nižší cenovku – některé spekulace hovořily o ceně 40 dolarů.

Včera jsme rovněž psali o tom, že nové Call of Duty: Modern Warfare 3 vyjde také na starou generací konzolí a zachová si exkluzivitu, co se týče otevřené bety, která nejprve dorazí na konzole od Sony. Plná verze následně přijde 10. listopadu letošního roku na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. 

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.