Alone in the Dark – strach

Alone in the Dark ustoupí Spideymu i Alanovi, proto vyjde až v lednu

8. 9. 2023
Zdroj náhledu: Pieces Interactive

Připravovaná předělávka Alone in the Dark letos vynechá Halloween. Místo toho, aby se hráči vrátili do Derceta 25. října, dorazí survival hororové dobrodružství 16. ledna. V tiskové zprávě vývojářské studio Pieces Interactive nabízí upřímné vysvětlení tohoto kroku: nechce, aby hra konkurovala říjnovým hitům, jako je Marvel's Spider-Man 2 a další velká hororová hra Alan Wake 2.

Studio také zveřejnilo nový trailer s představitelem Edwarda Carnbyho, jednoho z hlavních hrdinů hry, Davidem Harbourem, který předvádí jeho výkon a působivé zachycení obličeje.

Alone in the Dark je modernizovaná předělávka klasické survival hororové hry z roku 1992, v níž se v rolích hlavních hrdinů Emily Hartwoodové a detektiva Edwarda Carnbyho představí herci Jodie Comer a David Harbour. Hráči ovládají jednu z postav a prozkoumávají strašidelnou nemocnici Derceto, aby vyřešili zlověstnou záhadu, přičemž oba scénáře nabízejí různé příběhové linie a momenty. Hra bude k dispozici na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.