Among Us aktualizace náhled

Nová aktualizace do Among Us přidává role, XP systém a nové oblečky

13. 11. 2021
Zdroj náhledu: Innersloth

Populární Among Us dostává velkou aktualizaci, která obsahuje nové role postav, systém progresu a nový obchod. Nové role postav jsou čtyři: vědec, inženýr, strážný anděl a role podvodníka „Shapeshifter“, role jsou zcela přizpůsobitelné v nastavení. V dnešním článku se podíváme podrobněji, co vše nového tato aktualizace přináší.

Inženýři mohou používat ventilační otvory, strážní andělé mohou kolem ostatních členů posádky umístit ochranný štít a vědci mají speciální oprávnění. Role Shapeshiftera umožňuje Impostorovi získat vzhled jiného člena posádky, což zní jako zajímavý způsob ztížení hry pro nevinné. Aktualizace obchodu přinesla zcela nový systém kosmetických úprav a nové herní měny. Jedná se o výhodný způsob jak pro fanoušky hry, tak pro Innersloth. Fanoušci totiž chtějí více kosmetických úprav a vzhledů postav zdarma, ale vývojáři potřebují peníze na náklady a pro sebe, aby mohli dělat více velkých aktualizací pro hru, popřípadě vytvářet jiné hry. Vývojáři proto umožňují hráčům získat herní měny jak pomocí postupu ve hře, tak peněžní částky, hlavně se ve hře bude nacházet mnohem více možností kosmetických úprav. V Among Us můžete nyní odemykat tematické předměty také pomocí rozvětveného stromu. Za hraní, sbírání zdrojů a vraždění nepřátel nebo plnění úkolů si odemykáte políčka v tomto stromu kosmetických úprav.

Zdroj: Innersloth

Zdroj: InnerslothVeškerá kosmetika je čistě vizuální a nemá žádný vliv na hratelnost nebo herní možnosti. Do hry přibyly v aktualizaci ještě achievementy, změny na ovladači a XP systém, který využíváte ke sbírání odměn. Among Us si můžete propojit mezi všemi platformami pomocí jediného účtu, takže se nemusíte bát o váš herní postup, jelikož je spojen s jednotlivým účtem.

Je dobré vidět, jak se Innersloth snaží obohacovat svoji hru, aby nabídl hráčům více možností a zábavy. Na konzolích Xbox a PlayStation bude spuštěna hra Among Us 14. prosince, vývojáři také slibují, že mají ještě spoustu věcí, které chtějí přidat do hry, jako je nová mapa, více rolí a další herní prvky… takže sledujte novinky a máte se na co těšit.

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.