Apex Legends – FF kolaborace logo

Apex Legends spolupracuje s Final Fantasy

5. 1. 2024
Zdroj náhledu: EA

Apex Legends je bezplatná hra typu hero shooter, ve které si můžete vybrat z řady mocných hrdinů. Každý z nich disponuje vlastní osobností, silnými stránkami a schopnostmi, zároveň se lze spojit se svým týmem, abyste bojovali o slávu, pověst a bohatství na okrajích Frontieru. Titul je dostupný zdarma na PC (do nedávna byl také na Androidu) ke stažení. Můžete si vybrat z různorodého výběru postav s mocnými schopnostmi a porazit ostatní hráče v této battle royale srandě, abyste získali vytoužené vítězství. Gamesa za svou existenci dosáhla vysokých vrcholů popularity. Například na platformě Steam zaznamenal Apex významného počtu s více než šesti sty tisíci hráči v průběhu celé historie a s více než dvěma sty osmdesáti tisíci uživatelů během dvaceti čtyř hodin. Pochopitelně se tato čísla nedají srovnávat s velikány tohoto žánru, jako je například PUBG: BATTLEGROUNDS, kde během jednoho dne bylo aktivních přes pět set tisíc hráčů.

zdroj: EA

Společnost Electronic Arts informovala fanoušky o nadcházející spolupráci s další populární franšízou od japonského studia Square Enix, konkrétně s novým přírůstkem Final Fantasy VII REBIRTH. Během třítýdenního eventu se hráči dočkají módu FINAL FANTASY VII Map Jack, který přináší prvky inspirované hrou FF7. Tento režim bude k dispozici jako alternativa k běžnému módu Battle Royale pro nehodnocené zápasy. Během hry se objeví speciální předměty, jako například Buster Sword R2R5 umožňující dash a vypuštění silného Limit Breaku nebo Materia Hop-up pro zbraně s efekty jako AOE Thunder a HP Recovery. Navíc se zdá, že bude možné získat podporu od vojáka Nessieho.

Během tohoto období bude k dispozici další obsah, včetně skinů. Nově se objeví Moogleský skin pro Wattsona, ikonické skiny pro Wraith a Crypto a celkem třicet šest dekoračních témat. K dispozici bude také mytický dekorační předmět Mytický meč R5, který může být vybaven jakoukoliv legendou. Pro ty, kteří by se chtěli dozvědět více o této spolupráci a jejích výhodách, je možné navštívit webové stránky společnosti EA

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.