Apex-Legends –logiáš

Apex Legends upoutávka na novou 10. sezónu

20. 7. 2021
 

Další sezóna seriálu Apex Legends se jmenuje Emergence a vyjde už za pár týdnů.

Další hratelná postava hry Apex Legends, Seer, byla odhalena v novém úhledném traileru, který přibližuje její příběh a smrtící schopnosti.

Nový animovaný kraťas od studia Respawn, který režíroval známý animátor Robert Valley (Tron: Povstání, Láska, smrt a roboti), ukazuje, že Seer se narodil právě ve chvíli, kdy na Měsíci způsobil spoušť obrovský asteroid, který proklel nově narozenou legendu smrtícíma svítícíma očima. Není však jisté, zda to byla ničivá nebeská událost, která Seerovi propůjčila jeho schopnosti, nebo skutečnost, že jeho matka nese „znamení můry“, ale ať tak či onak, rozhodně nechcete navázat oční kontakt s nejnovějším hrdinou Apex Legends. „Odmítněte dětský pohled, nebo budete zničeni,“ varuje vypravěč. „Jediný pohled promění horu v prach, krále v žebráka a oceán v poušť.“

Téma a název nového traileru na Apex Legends zní „Metamorfóza“ a zachycuje Seerovu proměnu z děsivého trucujícího dítěte na kapánek drsného zabijáka, za kterého si budeme moci zahrát v příští sezóně Apex Legends. Zatím neznáme všechny schopnosti této postavy, ale podle Respawnu ovládá armádu mikrodronů a, eufemistickým jazykem studia, „oko umělce“. Podle všeho si Seer dokáže všimnout věcí, které by jiné postavy mohly přehlédnout, a využít je ve svůj prospěch násilným a efektním způsobem.

Zdroj: igdb.com

10. sezóna klepe na dveře

Seer přichází s 10. sezónou Apex Legends, která se oficiálně jmenuje Emergence. V nové sezóně přichází vedle Seera také nová zbraň Rampage LMG, režim Ranked Arena, „velké změny“ ve World's Edge a samozřejmě nový battle pass s exkluzivními skiny. Pokud chcete mít přehled o všech novinkách, které se v 10. sezóně objeví, rozhodně si nastavte upomínku na příští EA Play Live, které se uskuteční 22. července, protože právě tehdy máme podle Respawnu očekávat kompletní launch trailer nové sezóny.

Desátá sezóna Apex Legends vychází 3. srpna pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch a PC.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: gamesradar.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.