ASOS představuje kolekci Horizon Raw Materials

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: blog.playstation.com
Společnost Sony spojila síly se světoznámým prodejcem módy ASOS a představila kolekci herního oblečení na motivy hry Horizon Forbidden West. Tato streetwear řada je v unisexovém provedení a na rozdíl od úboru samotné Aloy, který ji má ochraňovat, je oblečení ASOS zaměřeno zejména na styl a pohodlí. Dostupné jsou mikiny s kapucí, košile, trika a speciální kalhoty, které můžete znát pod názvem joggers. Lze je dohromady kombinovat jako celek/soupravu nebo nosit každý kousek zvlášť.

Motivy hry Horizon Forbidden West najdete na každém jednom kousku oblečení, ale nečekejte tlusté kožešiny, ozdobné čelenky ani žádná sci-fi udělátka. Celá řada je vydána jako součást vlastní merchandisové značky vývojářského studia Guerrilla Games pod názvem Horizon Raw Materials. Kolekce je dostupná přes stránky ASOS pro regiony EU, Spojeného království, Japonska a Asie. Začátkem příštího roku by se měla dostat také do USA. Ceny se pohybují mezi 26 a 38 £ za kus, což je v přepočtu něco mezi necelými osmi sty a tisíci korunami českými.

Na veškeré modely se můžete podívat přímo na stránkách prodejce ASOS, skrze které lze oblečení rovněž objednat. Na sociálních sítích Guerrilla Games (Instagram a Tiktok) navíc mají v nejbližších dnech probíhat výzvy a další aktivity související s uvedením kolekce na trh.

Zdroj: blog.playstation.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn