Herní zajímavosti

Final Fantasy VII Rebirth – jezte čokoládu Butterfinger

Jezte čokoládu Butterfinger a vyhrajte Final Fantasy VII Rebirth

Jídlo a videohry jsou dvě věci nacházející se na prvních příčkách osobních seznamů věcí, kterých by se mnoho náruživých pařmenů zkrátka nikdy nevzdalo. Když se tyto dvě položky spojí dohromady, vznikají někdy lákavé spolupráce, jako když řetězec rychlého občerstvení KFC odměňoval skiny do hry Diablo IV v závislosti na tom, kolik smaženého kuřete jste snědli.

Hororovky – Titul

Nezávislé hororovky za pár šupů

S nastávajícím svátkem plným podzimního chladu, netopýrů, pavučin a mrtvých věcí přichází ideální čas věnovat se na chvíli hororovým hrám. Pro jednou však vynechme stálice typu Dead Space, Resident Evil či Silent Hill a podívejme se místo toho na méně probírané, ale přesto nějakým způsobem známé počiny.

31. 10. 2023
Metal Gear Solid – Shadow Moses

Do prodeje míří kolínská Metal Gear Solid

Každý oslavuje vydání dlouho očekávané hry trochu jinak. Zatímco většina z nás radostně jásá a odsouvá osobní život na druhou kolej, včetně ignorace okolí a neodpovídání na zprávy ani hovory, japonská společnost Konami na to jde trochu jinak.

25. 10. 2023
Gaming Cup Noodle – úvodka

Japonsko na trh uvede Gaming Cup Noodle s kofeinem

Není tajemstvím, že Japonci milují videohry a instantní nudle. Je však záhadou, že tyto dvě věci byly spojeny až nyní ikonickým japonským výrobcem Nissin Foods, jenž se specializuje na výrobu a prodej hotových jídel, a především instantních nudlí.

Wiglett – Poké Plush

Nová plyšová hračka Wigletta rozesmívá internet

Osobně patřím ke staré gardě, která se zájmem každé víkendové ráno hltala původní Pokémony. S každou další generací těchto roztodivných tvorů mám pocit, že se stávají čím dál tím podivnější a někteří už jen stěží připomínají roztomilá zvířátka.

Loki – štramák

Seriál Loki chystá spolupráci s McDonald's

Kdo by mu mohl odolat. Švihák od pohledu s vytříbeným smyslem pro humor, srdcem na správném místě a uhrančivým vzhledem, to je Loki. Pokud už netrpělivě vyčkáváte druhou sérii stejnojmenného seriálu, zapište si do svých kalendářů datum 6. října 2023. Protože je premiéra skoro za rohem, propagace druhé řady započala a zdá se, že v […]

Krysy s gamepadem

Dokáže krysí mozek hrát Doom?

Asi všichni jsme při svých cestách internetem narazili na mnoho neobvyklých způsobů, jakými se dá hrát Doom. Rozum zůstává stát nad tím, jak daleko se technologie posouvají, když v době svého vzniku bylo pro rozjetí hry zapotřebí nejmodernějšího osobního počítače, zatímco dneska se Doom dá rozjet na hodinkách, těhotenském testu, na kalkulačkách, na jediné počítačové […]

20. 7. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.