Hardware

LAMAX Clips1 Plus – recenze

LAMAX Clips1 Plus – výborný poměr ceny a výkonu

Společnost LAMAX je českou firmou, které se se svou elektronikou podařilo úspěšně prorazit za hranice, a dokonce získat i nějaká ta ocenění. Všechno začalo u různých kamerových zařízení, ale brzy se zaměřili i na další elektroniku, jako jsou přenosné reproduktory nebo sluchátka.

26. 11. 2023
Xbox 360 konzole

Xbox 360 slaví osmnáctiny

Podobně jako jeho generační souputník a hlavní rival PlayStation 3, se Xbox 360 stále jeví být moderní konzolí. Přesto nyní slaví již 18. výročí od svého uvedení na trh. V Severní Americe si jej první natěšení zákazníci mohli koupit 22. listopadu 2005. V některých regionech konzole od Microsoftu třetí PlayStation předběhla prakticky o celý rok, což přispělo […]

22. 11. 2023
PlayStation 3 - cover

PlayStation 3 už je skoro dospělý – zrodil se před 17 lety

Pokud se stále cítíte mladí, možná s vaším sebevnímáním zamává následující informace: PlayStationu 3 je již 17 let. Poprvé byl uveden na trh 11. listopadu 2006 v Japonsku. Hráči ze Severní Ameriky a několika východoasijských zemí si museli počkat ještě dalších šest dní, přičemž do Evropy konzole dorazila až v druhé půli března 2007. Uvedení jakéhokoli žádaného herního […]

13. 11. 2023
Steam Deck – detail

Konzole Steam Deck slaví prodejní úspěch a chystá novou verzi

Valve dokázalo prodat několik milionů kusů své konzole Steam Deck. Po nepříliš úspěšných projektech, jakými byl například Steam Controller nebo Steam Machine, se zdá, že se společnosti konečně podařilo více prorazit v oblasti hardwaru a vydat produkt, který zaujal obrovskou část hráčské základny.

11. 11. 2023
Růžový říjen - Loona

Společnost Niceboy podporuje #PRSAKOULE

Ačkoliv se název „#PRSAKOULE“ může zdát zábavný, odkazuje na velmi vážnou věc – rakovinu prsu a varlat. I když jsme primárně herní magazín a toto téma se úplně nehodí do našich klasických článků, považuji za správné o tom informovat.

17. 10. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.