Dojmy ze hry

Hainya World - úvod

Hainya World – spojení anime s Minecraftem

Ve hře Hainya World se ujmete role dobrodruha či dobrodružky, jež musí prozkoumat rozsáhlý kontinent Hainya a získat všechny dostupné zdroje a poznat místní faunu. Můžete se těšit na vytváření vlastní postavy, sbírání rud a všemožných surovin, budování svého příbytku a spoustu dalších činností, které postupně do hry ještě přibudou.

23. 11. 2023
The Artist - úvod

The Artist – právník hledá múzu

Ve hře The Artist se vžijete do kůže úspěšného právníka. Ačkoliv je tento titul určen pro starší publikum, nesází pouze na jedno. Naopak tento strhující, dramatický vizuální román staví především na příběhu a silných charakterech postav.

18. 11. 2023
Last Train Home - úvodka

Jak momentálně vypadá Last Train Home?

Asi vás to nezajímá, ale momentálně dělám doktorát z Českých dějin, a tak pro mě jako začínajícího historika zabývajícího se 20. stoletím byl Last Train Home od vývojářů z Ashborne Games snad i něčím víc než povinností.

10. 10. 2023
Kaiju Wars - úvodka

Kaiju Wars – monstra likvidující planetu

Co to bylo? Co to bylo? Godzilla! Hláška z kulturního filmu o obrovském ještěrovi likvidujícím Japonsko nenechává spoustu filmových fanoušků dodnes v klidu. Bohužel studio Foolish Mortal Games ve spolupráci s Michaelem Longem nezískalo na tuto zelenou obludu práva.

21. 9. 2023
TrinityS - náhled

První dojmy ze hry TrinityS

Titul TrinityS je v době psaní tohoto článku stále ještě v předběžném přístupu, proto tento text není recenze, nýbrž první dojmy. Co všechno zde naleznete v aktuálním stavu, si řekneme právě nyní.

16. 9. 2023
Little Nightmares III – Lone a Alone

Dojmy z ukázky Little Nightmares III

Horory všeobecně nepatří zrovna mezi mé oblíbence. Vlastně bych je zařadila až na úplné dno mé pomyslné stupnice žánrů. Na rovinu se přiznám, že většího strašpytla než mě byste jen stěží hledali, ale přesto v mém repertoáru uvízla série, která k hororu nemá daleko.

Mortal Kombat 1 – dvě ségry

První dojmy z Mortal Kombat 1

Do očekávaného vydání populární bojové hry Mortal Kombat 1 zbývá pětadvacet dní. Vývojáři z NetherRealm Studios proto umožnili fanouškům přístup do uzavřené betaverze své novinky.

21. 8. 2023
Eternights – postavy

První dojmy ze hry Eternights

Akční mlátičky s rozlehlým světem, svobodou k prozkoumávání a s hromadou aktivit jsou zkrátka mou slabinou. Nerada to přiznávám, ale utopit desítky hodin v digitálním světě preferuji více než je strávit v tom reálném, a co teprve, když se k tomu všemu přidá simulátor randění.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.