Novinky

F1 24 - náhled

F1 24 bylo oficiálně oznámeno

Zimní přestávka je oficiálně u konce a již zítra se můžeme těšit na letošní první trénink nové sezóny Formule 1. A jakou jinou vhodnější dobu si zvolit i pro oznámení nového ročníku virtuálních formulí od EA, než právě úplný začátek sezóny?

28. 2. 2024
Silent Breath - náhled

Silent Breath – zadržte dech a přežijete 

Silent Breath je psychologický hororový titul z pohledu první osoby vytvořený sólovým vývojářem Exodiac Studios. Tento titul využívá herní mechaniku mikrofonu podobně jako hry Rotten Flesh od Steelkrill Studios nebo Don´t Scream od Joure & Joe.

28. 2. 2024
Rainbow Six Siege – logo

Brazilci ovládli světový šampionát

25. února se ve velkolepém finále Rainbow Six Siege Six Invitationals proti sobě utkaly brazilské esportové týmy FaZe Clan a w7m. Celý zápas byl od začátku až do konce napínavý a všichni hráči ze sebe vydali maximum.

27. 2. 2024
Elden Ring - hrad

Elden Ring prodal za méně než dva roky 23 milionů kopií

Vývojářské studio FromSoftware prozradilo, že jejich nejnovější počin Elden Ring, který vyšel v roce 2022, prodal za celou svou existenci prozatím 23 milionů kopií. Jedná se tak o nejprodávanější hru studia, která v úspěchu překonala i starší sérii Dark Souls či Playstation exkluzivitu Bloodborne.

27. 2. 2024
train valley 2 Menu

Do Train Valley 2 zamíří Doktor

Už víme, že série Train Valley od vývojářů Flazm se rozroste o nový díl. Co ale nevíme, je, že zatím nejpopulárnější díl Train Valley 2 přichází s novou aktualizací. V ní se představuje nová lokomotiva zaměřená na boj proti zimnímu nepříteli – sněhu.

27. 2. 2024
Harry Potter - Warner Bros

Harry Potter se v seriálové podobě objeví v roce 2026

Návrat do Bradavic ve formě seriálu Harryho Pottera zůstává stále vzdálený, ale teď alespoň známe plánovaný termín, kdy můžeme očekávat jeho premiéru. David Zaslav, generální ředitel společnosti Warner Bros Discovery, nedávno odhalil, že seriál Harry Potter bude debutovat na streamovací službě HBO Max někdy v průběhu roku 2026. Zaslav také sdělil, že před několika týdny […]

26. 2. 2024
Strýček Skrblík - úvodka

Strýček Skrblík vstupuje do Marvelu!

Všichni si určitě pamatujete Kačera Donalda, Kulíka, Dulíka a Bubíka, génia Šikulu, pilota Rampu McKváka, klikaře Housera Gustu, krasavici Daisy a samozřejmě hlavního představitele Kačerova, miliardáře Skrblíka.

26. 2. 2024

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.