Novinky

Invincible

Věděli jste, že byl Invincible znásilněn?

Pokud nemáte rádi spoilery na možnou další sérii, přestaňte prosím číst. Jestli máte zájem obohatit se o další informace, pokračujte. Tak jednoduché to je. Seriál Invincible, zhlédnutelný na Amazon Prime, už sice skončil a další série byla oznámena, ale i zde jsme se dočkali menších dějových úprav oproti komiksové předloze.

13. 7. 2024
Phasmophobia – náhled

Phasmophobia bude zvyšovat svou prodejní cenu

Phasmophobia vyšla v předběžném přístupu již v roce 2020 a stala se okamžitě snad nejpopulárnější hororovou hrou toho roku. Kinetic Games se tedy mohlo těšit z pozitivních ohlasů od svých hráčů i z ocenění The Game Awards 2020, v kategorií Nejlepší debut.

13. 7. 2024
Mortal Kombat 11 - řetěz

Legendární Mortal Kombat se možná dočká remasteru

Titul Mortal Kombat patřil svého času k absolutně kultovní celosvětové záležitostí. Na motivy této legendární herní série bylo zfilmováno i několik filmů. V České republice byl pak název z originálního Mortal Kombat rozšířen na „Mortal Kombat - Boj na život a na smrt“.

12. 7. 2024
AMD Logo

Novinky ohledně chystaných procesorů AMD Ryzen 9000

Společnost AMD oficiálně představila novou sérii procesorů Ryzen 9000 s architekturou Zen 5 na veletrhu Computex 2024, který se konal od 4. až do 7. června 2024. Nová generace slibuje značné skoky ve výkonu a efektivitě oproti předchůdcům, čímž dále posiluje pozici AMD v segmentu procesorů pro stolní počítače.

12. 7. 2024
Poslední holka: Javorová ulice - desková hra

Poslední holka už se plaví na lodi, dorazit má na podzim

Opuštěná chata kdesi v amerických horách. Na ni přijíždí banda teenagerů. Cíl je jasný: sjet se něčím víc než jen chlastem a trávou, okukovat holky v plavkách u jezera a děsit je strašidelnýma příběhama o vrazích bandy teenagerů kdesi v amerických horách.

11. 7. 2024
Norland art igdb

Norland se připomíná!

O simulátoru středověkého království jménem Norland jsme vás blíže informovali v prvních dojmech. Vydání titulu, za kterým stojí vývojářské studio Long Jaunt a vydavatelská společnost Hooded Horse, se kvapem blíží.

10. 7. 2024

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.