Knihy a komiksy

Vřesová můrka – recenze komiksu

Vřesová můrka – půvabný komiks o odvaze a přátelství

Mezi Olšovým hájem a Borovicovým pahorkem se rozprostírá Vřesový palouček. Na něm, schovaná před zraky okolí, žije Šedivá můrka. Jednou za čas si za ní přiletí hrát kamarádi Sýček a Netopýr a Šedivá můrka jim ukáže všechny listy, které k ní navál vítr.

21. 11. 2023
Cyberpunk 2077 Máš moje slovo – úvodka

Cyberpunk 2077: Máš moje slovo – recenze

Cyberpunk 2077 je titul, který si zaslouženě získal uznání nejen mezi herní komunitou. Vydání projektu bylo plné kontroverzí, přičemž populární studio CD Projekt Red čelilo mnoha negativním ohlasům, vráceným penězům a několika žalobám.

7. 11. 2023
Zaklínač Balada o dvou vlcích – úvodka

Zaklínač: Balada o dvou vlcích – recenze

Fenomén Zaklínače se v našich končinách nedávno rozrostl o nový komiksový přírůstek. Díky nakladatelství Crew tak můžeme být svědky Geraltovy v pořadí již sedmé příhody (nepočítáme-li komiks Zaklínač: Rónin) na nevyzpytatelné Stezce, která ho tentokrát zavedla trochu jiným směrem.

Muzeum 1 – úvodka

Muzeum 1 – recenze

Muzeum 1 je hororovou uzavřenou trilogií, kterou napsal Rjósuke Tomoe. Tato série se vyznačuje napínavým vyprávěním a psychologickou hloubkou. Získala si obrovskou popularitu a byla také adaptována do stejnojmenného filmu, který vyšel v roce 2016 a režíroval ho Keiši Ótomo, známý například díky filmu Ruróni Kenšin.

2. 11. 2023
murtagh

Fragment už na jaře vydá Paoliniho dílo Murtagh

Spisovatel Christopher Paolini byl skutečně mladý, když začal psát Odkaz dračích jezdců. Eragon, Eldest i Brisingr se rychle pasovali do klasiky žánru fantasy. Bohužel poslední díl, respektive vyústění v Inheritance, část publika zklamal a série svým zakončením naštvala hromady čtenářů.

30. 10. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.