CZ/SK

Beyond the Wall – za zdí

Beyond the Wall – tajemství za zdí

Už několikrát jsem měla tu čest recenzovat tituly, které v sobě snoubí nejen zábavnou hratelnost, ale zároveň se svým emocionálním příběhem snaží poukázat na některý z mnoha problémů novodobé společnosti.

25. 11. 2023
Vranygrai - úvodka

V RPG Vranygrai se podíváme na dávnou Velkou Moravu

Už to bude rok, co jsem hepčík. Tedy je tomu rok, co pražské studio Dire Badger představilo příběhovou akční agenturu s RPG prvky zasazenou do Velkomoravské říše, období 9. století našeho letopočtu, než se k nám na trůn dostal sám svatý Václav.

23. 11. 2023
Czech & Slovak Games Week – 2023

Dnes startuje další Czech & Slovak Games Week

Rok se s rokem opět sešel, abychom oslavili státní svátek 17. listopadu, tedy Den boje za svobodu a demokracii. K této příležitosti se i letos koná Czech & Slovak Games Week, což je akce spojená s oslavou českých a slovenských vývojářů ve videoherním průmyslu.

13. 11. 2023
ETS2 1.49 - mraky

Aktualizace 1.49 přinese do American Truck a Euro Truck Simulator 2 možnost zakoupení ojetých tahačů a změny v opravách

Nadcházející aktualizace pro české hry American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2 s označením 1.49 bude, co do obsahu, zřejmě opravdu bohatá. Zatímco včera jsme psali, že s novou verzí dorazí dramaticky přepracovaná obloha a efekty počasí, dnes se s vámi podělíme o další novinku, která s aktualizací 1.49 dorazí.

31. 10. 2023

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.