Among Us přidává nové prvky do hry

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Innersloth
Hra, která měla raketový start a připsala si na konto několik desítek, ba i stovek rozvrácených přátelství, rozhodně nezahálí. Její vývojáři se pochlubili dalšími aktualizacemi a módy, které do ní chystají. Zatím je k dispozici pouze malá ochutnávka toho, co přijde. Kompletní seznam všech novinek bude zveřejněn až po vydání nového patche.
Jako první nám představili vývojáři kosmickou kostku. Zřejmě se jedná pouze o kosmetický doplněk, jímž reagují na podněty hráčů, kteří by rádi utratili svůj kapitál za něco pěkného na sebe. O co se přesně jedná, se vývojáři nepochlubili, ale vzkazují nám, že to bude rozhodně pecka! Nově se také dočkáme automatického hlášení chyb, což by mělo zlepšit celkový stav hry. Nový systém by tak měl zabránit nečekaným pádům hry a výskytům různých chyb. Chystá se také nové nastavení v lobby, které by hráčům umožnilo změnit mapu, aniž by ho museli opustit. V plánu jsou i drobné úpravy obchodu a inventáře.
Vývojáři také naznačili, že brzy vyjde nový mód Hide n Seek, který je stále v plánu a prý se na něm už určitě pracuje. Pracuje se i na odstranění problémů, které měli hráči při nakupování DLC a Hvězd. Do hry kromě toho byla přidána nová funkce Support Ticket – jedná se o centrum nápovědy, díky kterému by měla být uživatelská podpora přívětivější.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn