Hi-Fi RUSH – Photo Mode

Hi-Fi RUSH konečně přidává Photo Mode

2. 3. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda.net

Je to už něco málo přes měsíc, co vývojáři z Tango Gameworks ve spolupráci s Bethesdou překvapili nejen neohlášeným vývojem, ale i nečekaným vydáním akční rytmické mlátičky Hi-Fi RUSH. Titul si za tu dobu stihl vysloužit extrémně kladné přijetí publika, avšak fanouškům zde přece jen něco chybělo. Hi-Fi RUSH nabízí až komiksově barevný vizuál s hromadou přitažlivých efektů, které se jen stěží zachycují. Hlas lidu byl vyslyšen. Nejnovější a dosud největší aktualizace ve hře jednak opravuje chyby a jednak přidává dlouho požadovaný Photo Mode. Nyní máte možnost vytvářet zajímavé snímky přímo uprostřed boje, ty následně upravit pomocí filtrů, rámečků či dalších efektů, nebo si titul pozastavit a hlavního hrdinu i jeho věrné společníky postavit před objektiv tak, jak sami uznáte za vhodné, díky čemuž mohou vzniknout zajímavé momentky i humorné portréty.

Na oficiálním účtu na Twitteru fanouškům bylo slíbeno, že už brzy vypukne velká fotografická soutěž s hodnotnými cenami pro ty, jejichž snímky vytvořené po této aktualizaci nejvíce zaujmou. Je jisté, že tento krok může pro hráče znamenat dobrý důvod, proč hru vyzkoušet, pokud tak ještě neučinili. Hi-Fi RUSH je velkým překvapením, jak se ostatně dočtete v naší recenzi, a nabízí skvělou zábavu nejen pro veterány rytmických her, ale i pro úplné nováčky. Pokud stále váháte, na nic nečekejte. Nebudete toho litovat.

Tvůrci zároveň děkují za dva miliony hráčů, kteří už se ve hře vydali na rockovou jízdu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.