IO Interactive pracuje na online fantasy RPG

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IO Interactive
Studio, jež je tvůrcem jedné oblíbené série Hitman, konečně oznámilo svůj další projekt. Věděli jsme, že se momentálně v IO Interactive pracuje na novém Jamesi Bondovi, ale nyní víme, že je tu ještě jedna hra. Pod označením Project Fantasy vzniká online fantasy RPG se zaměřením na týmovou spolupráci. Mělo by se jednat o hru, která by měla hráče nadchnout a pohltit.

Hlavní myšlenkou při jejím vývoji je různorodost jednotlivců, kteří by spolu měli co nejlépe spolupracovat. V příspěvku na stránkách IO Interactive je zmíněna knižní série Fighting Fantasy, v níž se můžete utkat s ještěry, čaroději, zlými králi a dalšími. Cílem je ale pospolitost a kamarádství. Hráči se mají sejít u stolu a vydat se spolu na dobrodružství. Je to očividně taková zvláštní adaptace Dračího doupěte.

Na hře budou pracovat všechna studia IO Interactive, tedy to v Kodani, Barceloně a Malmö. Bohužel je to také zatím vše, co o titulu víme, tak se snad brzy dozvíme něco dalšího. Potenciál titul rozhodně má, snad ho nepromarní nesmyslným kombinováním.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn