IO Interactive

IO Interactive pracuje na online fantasy RPG

1. 3. 2023
Zdroj náhledu: IO Interactive

Studio, jež je tvůrcem jedné oblíbené série Hitman, konečně oznámilo svůj další projekt. Věděli jsme, že se momentálně v IO Interactive pracuje na novém Jamesi Bondovi, ale nyní víme, že je tu ještě jedna hra. Pod označením Project Fantasy vzniká online fantasy RPG se zaměřením na týmovou spolupráci. Mělo by se jednat o hru, která by měla hráče nadchnout a pohltit.

Hlavní myšlenkou při jejím vývoji je různorodost jednotlivců, kteří by spolu měli co nejlépe spolupracovat. V příspěvku na stránkách IO Interactive je zmíněna knižní série Fighting Fantasy, v níž se můžete utkat s ještěry, čaroději, zlými králi a dalšími. Cílem je ale pospolitost a kamarádství. Hráči se mají sejít u stolu a vydat se spolu na dobrodružství. Je to očividně taková zvláštní adaptace Dračího doupěte.

Na hře budou pracovat všechna studia IO Interactive, tedy to v Kodani, Barceloně a Malmö. Bohužel je to také zatím vše, co o titulu víme, tak se snad brzy dozvíme něco dalšího. Potenciál titul rozhodně má, snad ho nepromarní nesmyslným kombinováním.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.