Atomic Heart Intro

Atomic Heart se připomíná a bude mít dva konce

12. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Sovětský imerzivní simulátor Atomic Heart je v závěrečné fázi vývoje a bude mít 2 konce.

Velmi očekávaný ruský imerzivní simulátor si již před lety vysloužil pozornost svou první upoutávkou. Připravovaná hra upoutala především skvělou grafikou, herními mechanismy a svým samotným konceptem a zasazením.

V několika různých trailerech a  v rané ukázce hry bylo možné vidět doslova ohýbání gravitace, řádění robotů nebo grafické efekty, u kterých se mnozí nemohli rozhodnout, zda se jedná o hru, film nebo realitu.

Vývojáři z Mundfish, kterých si všiml wccftech v aktualizovaných FAQ na oficiálním discordu hry, tvrdí, že hra je už z velké části hotová a nyní již probíhá sestavování finální verze a dolaďování detailů. To je samo o sobě jistě vzrušující, nicméně vzpomeňme si na všechny podobné zprávy napříč herní komunitou, kdy skutečnost pak byla vždy jiná. Tím však nechceme studio Mundfish podceňovat.

Zdroj: igdb.com

Ačkoli je hotová hra na dohled, Mundfish dává najevo, že tým zatím nechce oznamovat oficiální datum vydání. „Obvykle jsou vývojáři ohledně data vydání velmi nedbalí, odkládají ho a stále říkají ‚zítra‘,“ stojí dále v příspěvku.

Zdroj: igdb.com

Datum vydání stále v nedohlednu

„Datum vydání vám nyní nemůžeme sdělit kvůli milionu drobných nuancí, počínaje faktory, které nemůžeme ovlivnit (lokalizace hry do jiných jazyků), a konče náladou a atmosférou v týmu, která se samozřejmě zhorší, pokud budeme muset toto datum nakonec posunout.“

Často kladené dotazy také odhalují další zajímavou informaci a tou je, že vaše rozhodování v průběhu hraní ovlivní samotný závěr, tedy konec hry. Patrně se bude jednat o něco podobného jako v nedávno vyšlé hře Chernobylite, o které jsme vás informovali.

„Důležitou morální volbu jsme vložili do rukou hráčů blíže k finále, protože chceme pošťouchnout komunitu, aby se dohadovala a diskutovala o tématech, která jsme v příběhu vyložili. Chceme, abyste si vyvodili vlastní závěry a rozhodli se sami, aniž by vás ovlivňovaly síly shora.“

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.