Babylon’s Fall má stanovené datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Hra Babylon’s Fall byla odhalena během předváděcí akce společnosti Square Enix na veletrhu E3 2018, přičemž bylo uvedeno přibližné datum vydání, ale jen málo podrobností. Nebyl představen žádný gameplay ani vysvětlení, o čem nová IP bude. Očekávané datum vydání bylo v roce 2019 odloženo a teprve nedávno bylo stanoveno konkrétnější termín jejího uvedení na trh.
Babylon's Fall – souboj
Babylon's Fall – sentinelové
Zdroj: Square Enix
Jedná se o akční hru na hrdiny, kterou mohou hrát až čtyři hráči v kooperativním režimu. Můžete se spojit a bojovat proti říši zla drancující svět pro svůj vlastní prospěch. Váš arzenál si můžete přizpůsobit tak, abyste mohli ovládat až čtyři zbraně najednou.

Babylon’s Fall vyjde 3. března 2022 pro PC prostřednictvím služby Steam, kde si hru můžete již nyní předobjednat. Ale abych byl upřímný, od Babylon’s Fall mě odrazuje vysoká cena, i když titul vypadá zajímavě. Za základní edici zaplatíte 69,99 € (1 698 Kč), a pokud chcete Deluxe edici, připlatíte si 109,99 € (2 669 Kč).

Pokud vás ale vyšší cena neodradí, díky předplatnému získáte jedinečnou možnost přizpůsobení postavy – Empress Insignia.
Zdroj: Square Enix
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn