Babylon's Fall – logo

Babylon's Fall má stanovené datum vydání

20. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Hra Babylon's Fall byla odhalena během předváděcí akce společnosti Square Enix na veletrhu E3 2018, přičemž bylo uvedeno přibližné datum vydání, ale jen málo podrobností. Nebyl představen žádný gameplay ani vysvětlení, o čem nová IP bude. Očekávané datum vydání bylo v roce 2019 odloženo a teprve nedávno bylo stanoveno konkrétnější termín jejího uvedení na trh.

Zdroj: Square Enix

Jedná se o akční hru na hrdiny, kterou mohou hrát až čtyři hráči v kooperativním režimu. Můžete se spojit a bojovat proti říši zla drancující svět pro svůj vlastní prospěch. Váš arzenál si můžete přizpůsobit tak, abyste mohli ovládat až čtyři zbraně najednou.

Babylon's Fall vyjde 3. března 2022 pro PC prostřednictvím služby Steam, kde si hru můžete již nyní předobjednat. Ale abych byl upřímný, od Babylon's Fall mě odrazuje vysoká cena, i když titul vypadá zajímavě. Za základní edici zaplatíte 69,99 € (1 698 Kč), a pokud chcete Deluxe edici, připlatíte si 109,99 € (2 669 Kč).

Pokud vás ale vyšší cena neodradí, díky předplatnému získáte jedinečnou možnost přizpůsobení postavy - Empress Insignia.

Zdroj: Square Enix

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.