Lost Judgment – detektívos

Série Judgment se možná dočká seriálu

20. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Navzdory úspěchu herní série Judgment, která je spin-offem populární herní série Yakuza, panovaly dlouhou dobu pochybnosti o její budoucnosti. Zdá se však, že navzdory obavám, že by se hlavní herec mohl s herním studiem rozejít, má Yagami u něj budoucnost.

Naposledy jsme Judgment viděli v roce 2021, kdy vyšla druhá hra Lost Judgment. O tomto temném kriminálním thrilleru se říkalo, že bude pokračováním prvního dílu série, ovšem hra ještě ani nebyla na trhu a už se objevily zvěsti o odchodu herce, který Yagamimu propůjčil svůj hlas a vzhled.

Ačkoli zatím nebylo oficiálně potvrzeno, zda bude třetí díl, zdá se, že série bude pokračovat v novém formátu. Podle informací japonského vydavatele Nikkan Gendai, které původně unikly na Kotaku, bude společnost Asahi Television produkovat televizní seriál založený na sérii Judgment. Podle dřívějších zpráv si herec Takuya Kimura zopakuje roli soukromého detektiva Takayukiho Yagamiho.Seriál zatím nemá oficiální název, ale mluví se o něm jako o „Sabakarezar“. Podle jiných zdrojů se možná chystá i filmové zpracování, i když není jasné, zda půjde o televizní, nebo celovečerní. Ostatně by to nebylo poprvé, co by se série Yakuza dočkala filmové adaptace.

Tato zpráva přichází v době, kdy je trochu sucho, pokud jde o novinky od studia Ryu Ga Gotoku, které v současné době vyvíjí série Yakuza a Judgment. Fanoušci aktuálně čekají na další informace o hře Yakuza: Like a Dragon, jejíž pokračování studio oficiálně oznámilo. Kromě toho však příznivci Lost Judgment čekají na vydání DLC Kaito, jehož vydání je naplánováno na jaro 2022. Bohužel zatím nebyly odhaleny žádné větší trailery ani oficiální datum jeho vydání.

Vzhledem k otázce budoucnosti herní série Judgment je to zajímavý vývoj. Podle dřívějších zpráv se Kimurova agentura a RGG/Sega nemohly dohodnout na PC verzi Lost Judgment. Pokud je to pravda, bude to pro společnost Sega vzhledem k nedávnému úspěchu hry Yakuza na PC pravděpodobně kámen úrazu. Pokud je však televizní seriál skutečností, naznačuje to, že herec a jeho agentura chtějí na této sérii pracovat i nadále, i když už ne v herní podobě.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.