Battlefield 2042 - Cover

Battlefield 2042 slaví na Steamu velký úspěch

22. 10. 2023
Zdroj náhledu: DICE

Poslední díl multiplayerové série Battlefield 2042 v posledních dnech překonával na Steamu jeden úspěch za druhým. Mohl za to jak bezplatný víkend, který probíhal do 16. října, tak i výrazná sleva, za kterou je až do čtvrtka možné si tento kousek na Steamu pořídit.

Absolutního vrcholu dosáhl titul včera, kdy si Battlefield 2042 zahrálo 107 000 hráčů současně. Jedná se dokonce o největší číslo od vydání a překonání rekordu z roku 2021, kdy si hru zahrálo přibližně 105 397 souběžných hráčů. Zdá se, že kvůli několik aspektům hra takříkajíc vstala z mrtvých a získává si postupně nové a nové hráče. Vývojáři z DICE se totiž v posledních měsících opravdu snažili titul vylepšovat o nové funkce a obsah, a proto si velkou hráčskou základnu drží i po ukončení bezplatného víkendu. Uvidíme, jak dlouho mu to vydrží, a ačkoliv osobně čekám, že čísla časem opět klesnou, nemusel by to být nějaký dramatický pokles. No, nechme se překvapit.

Battlefield 2042 - rekord

Důvodem úspěchu je i bezesporu velká slevová akce, v níž je možné si Battlefield 2042 pořídit s 84% slevou za 9,59 euro, což je přibližně 236 Kč. Jedná se o bezkonkurenční nabídku a dost možná i nejnižší cenu v historii této hry. Slevová akce končí tento čtvrtek 26. října, takže pospěšte!

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.