Starfield – objev

Bethesda odhalila přesné časy vydání očekávané hry Starfield

25. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda Game Studios

Bethesda zveřejnila přesné časy vydání jejich nového očekávaného vesmírného RPG Starfield. Časy byly zveřejněny jak pro majitele vyšší verze s předběžným přístupem, tak i pro hráče, kteří vlastní pouze základní verzi hry.

Podle dostupných informací vyjde předběžný přístup Starfieldu 31. srpna v Americe, plná verze pak dorazí 5. září v 5 až 9 hodin večer, v závislosti na tom, o jakou část Ameriky se jedná. K nám se předběžná verze hry dostane 1. září, respektive 6. září ve 2:00 ráno místního času, přičemž v Londýně to bude o hodinu dříve. Pokud se nicméně nacházíte na nějakém jiném kontinentu, než jsme jmenovali, všechny potřebné časy naleznete v příspěvku výše. Jen dodáme, že časy jsou totožné jak pro předběžný přístup, tak i následnou plnou verzi.

V současné době si můžete Starfield předstáhnout v rámci konzole Xbox. Stejnou možnost dostanou i hráči na PC, avšak pro ně se možnost předstažení odemkne až 30. srpna.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.