Exploding Kittens – BOOM!

Blackfire pořádá Explozivní turnaj ve Výbušných koťátkách

22. 9. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Fenomén na poli karetních párty her, Výbušná koťátka, závratnou rychlostí dobyl svět. Díky veleúspěšné crowdfundingové kampani v roce 2015 si tato svižná hra vysloužila přední příčky v srdcích mnoha hráčů. Popularita dosáhla až takových výšin, že se Netflix pustil do svého doposud nejambicióznějšího herního projektu, a tím je interaktivní seriál založený právě na Výbušných koťátkách. Toho bychom se mohli dočkat údajně do roku 2023.

Na český trh tuto zábavnou karetní hru přináší společnost Blackfire, která příští týden v pátek 30. 9. 2022 pořádá Explozivní turnaj právě ve Výbušných koťátkách. Své síly s ostatními hráči můžete poměřit v příjemném prostředí chodovské Vodafone PLAYzone Areny od 19.00. Odměny jsou prý OBROVSKÉ, že by vám je to vybuchující koťátko závidělo! Výherci se mohou těšit na lákavé ceny přímo od Blackfire za více než deset tisíc koček… ehm, kaček a vouchery na hraní v PLAYzone Areně. A pokud si nevěříte nebo jste tuto karetní hru ještě nikdy nehráli, NEVADÍ! Organizátoři vás v ní rádi proškolí od 18. hodiny, ale nerozmýšlejte se dlouho. Kapacita je omezena pouze na šedesát hráčů. S sebou samozřejmě vezměte své ratolesti, dobrou náladu a především ambice na vítězství.

Na nic nečekejte a přihlaste se na emailu [email protected], protože příští pátek to na Chodově bude BOMBA!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.