Subnautica 3 – náhled

Blíží se oznámení hry Subnautica 3?

17. 4. 2023
Zdroj náhledu: Unknown Worlds Entertainment

Mezi ikonické survival tituly bezesporu patří také série Subnautica, skrze niž se potopíte pod hladinu oceánů a budete čelit nejrůznějším děsům skrývajícím se až na samotném mořském dně. Už před rokem se studio stojící za oběma díly, Unknown Worlds, shánělo po pozici narativního designéra, který by jim pomohl při tvorbě pokračování tohoto univerza. Tím tedy bylo oficiálně potvrzeno, že pomyslná Subnautica 3 je již ve vývoji. Po měsících spekulací a netrpělivého čekání fanoušci dostali stěžejní náznak toho, že by nová Subnautica mohla být blíže, než bychom doufali. Liam Tart, přední designer studia, naznačuje, že komunita možná nebude muset tak dlouho čekat na odhalení nového dílu. Komentáře dalších členů studia podporují fakt, že třetí díl bude rovněž, po vzoru těch předešlých, vydán nejprve v rámci předběžného přístupu. Liam Tart na svém soukromém účtu na Twitteru prohlásil, že celý tým má hromadu vzrušujícího obsahu pro představení dalšího projektu série. Nemůže prozradit, kdy přesně k tomu dojde, ale slibuje, že to bude velkolepé.

Tyto informace sice neposkytují přesnější detaily, ale je z nich patrné, že na nové Subnautice se pracuje o sto šest. Fanoušci jsou nadšení a jakpak by ne. S narůstající intenzitou náznaků různých členů týmu se Subnautica 3 v internetových fórech začíná čím dál tím více skloňovat. Subnautica z roku 2014 a Subnautica: Below Zero z roku 2019 se staly neskutečně populární a vzhledem k malému vývojářskému týmu se obě hry těšily ohromujícímu úspěchu. Kouzlo pro mnohé fanoušky pramení z objevování neznámého v děsivých podmořských hlubinách, kde na vás může číhat bezpočet podivných forem života. Mnoho z nás je jako na trní z toho, co lze od nového dílu očekávat.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.