BlizzConline 2021

BlizzConline začíná už dnes večer

19. 2. 2021
Zdroj náhledu: Blizzard Entertainment

Koronavirová pandemie tu řádí už nějaký ten pátek. Všechny, nejen herní, akce s návštěvností stovek či tisíců lidí musely být zcela zrušeny a zřejmě ještě nějakou chvíli potrvá, než se vše vrátí do normálu. Naštěstí se většina herních prezentací přesouvá do online prostředí a my tak můžeme sledovat novinky aspoň touto formou. Už minulý rok jsme mohli být svědky online konference E3 a pro nás, kteří na tyto události normálně koukáme z domova, to nebylo žádnou změnou. Vývojáři se velmi přizpůsobují této situaci a jde vidět, že to funguje.

Stejný osud potkal i populární každoročně pořádaný BlizzCon. Protože byl loňský ročník bohužel odložen, letos ponese název BlizzConline a veškerý jeho obsah bude zcela zdarma pro všechny fanoušky. Tiskové konference, prezentace a další program budete tak moci sledovat z pohodlí vaší postele či gauče.

BlizzConline začíná už dnes večer 19. 2. a potrvá do 20. 2. Úvodní ceremonie začne ve 14.00 pacifického času, což je u nás přesně ve 23.00 a měla by trvat přibližně čtyři hodiny. Druhý den začne program ve 21.00 a končit by měl před druhou hodinou ráno. Celý program si můžete nastudovat na oficiálních stránkách. Ten je pro větší přehlednost rozdělen do šesti kanálů – Blizzard, World of Warcraft, Hearthstone, Diablo, Overwatch a Strategy z nichž každý má dané zaměření a všechny budou vysílat najednou ve stejný čas. Vy sami si tak můžete vybrat to, co vás aktuálně zajímá a co chcete sledovat živě. Hlavní kanál bude dodatečně opakovat vysílání programu Overwatch a Diablo, abyste mohli novinky zhlédnout dodatečně.

Je na co se těšit

Co se týče očekávaných novinek, největším tahounem je Overwatch 2 a Diablo 4, které ovšem Activision-Blizzard neplánuje vydat tento rok. To ovšem neznamená, že se o nich nedozvíme nějaké novinky. Dále by se mělo objevit i Diablo Immortal, Diablo 2 remake, update do Shadowlands jménem Chains of Domination a chybět nebude ani Hearthstone.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.