Dead by Daylight - Epic Games

Boj o přežití a logická puzzle hra zdarma na Epic Games Store

2. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i tento nám společnost Epic Games nabízí zajímavé kousky, které si můžeme po dobu následujících sedmi dní přidat zcela zdarma do naší knihovny. Dnešní nabídka nás zavede do oblastí strojového učení a boje o přežití.

while True: learn()

Jste zde programátor lámající si hlavu s kusem kódu, který nefunguje. Ve chvíli, kdy si chcete dát pauzu (a kafe), se však práce nenápadně zhostí vaše kočka a nefunkční kód opraví. Jak? Na to právě musíte přijít, protože na rozdíl od humanoidních kolegů budou kočky nejspíš vždy pouze mňoukat nebo vrnět.

Titul nabízí jednoduché zpracování a je určen především pro hráče, kteří se nebojí nějaké té výzvy a chtějí při hraní značným způsobem zapojit své mozkové buňky. Můžete si rovněž přečíst naši recenzi na hru While True: learn().

While True: learn() bude na Epic Games Store k dispozici do 9. prosince.

Dead by Daylight

Dead by Daylight je hororová hra, jež se primárně zaměřuje na online multiplayer o pěti hráčích. V každé hře se hráči rozdělí na 4v1 – čtyři přeživší a jeden vrah. Úkolem vraha je zabít všechny přeživší bez toho, aby by mu jakýkoliv hráč utekl. Přeživší zase musí opravit celkem pět generátorů, otevřít brány a uniknout před vrahem. Kromě základní hry titul obsahuje také několik rozšíření (DLC), která zásadním způsobem hraní vylepšují.

Dead by Daylight bude rovněž na Epic Games Store k dispozici do 9. prosince.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.