Boj o přežití a logická puzzle hra zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Jako každý čtvrtek, i tento nám společnost Epic Games nabízí zajímavé kousky, které si můžeme po dobu následujících sedmi dní přidat zcela zdarma do naší knihovny. Dnešní nabídka nás zavede do oblastí strojového učení a boje o přežití.

while True: learn()

Jste zde programátor lámající si hlavu s kusem kódu, který nefunguje. Ve chvíli, kdy si chcete dát pauzu (a kafe), se však práce nenápadně zhostí vaše kočka a nefunkční kód opraví. Jak? Na to právě musíte přijít, protože na rozdíl od humanoidních kolegů budou kočky nejspíš vždy pouze mňoukat nebo vrnět.

Titul nabízí jednoduché zpracování a je určen především pro hráče, kteří se nebojí nějaké té výzvy a chtějí při hraní značným způsobem zapojit své mozkové buňky. Celou naši recenzi na while True: learn() si můžete přečíst zde.

While True: learn() bude na Epic Games Store k dispozici do 9. prosince.

Dead by Daylight

Dead by Daylight je hororová hra, jež se primárně zaměřuje na online multiplayer o pěti hráčích. V každé hře se hráči rozdělí na 4v1 – čtyři přeživší a jeden vrah. Úkolem vraha je zabít všechny přeživší bez toho, aby by mu jakýkoliv hráč utekl. Přeživší zase musí opravit celkem pět generátorů, otevřít brány a uniknout před vrahem.
Kromě základní hry titul obsahuje také několik rozšíření (DLC), která zásadním způsobem hraní vylepšují.

Dead by Daylight bude rovněž na Epic Games Store k dispozici do 9. prosince.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn