The Knight Witch – úvodka

Byl oznámen nový titul The Knight Witch

29. 4. 2022
Zdroj náhledu: Super Mega Team

Do početné rodiny žánru Metroidvania se chystá nový přírůstek. Zkušený vývojářský tým, který na svém kontě má hry, jako je RiME, Moonlighter či Plants vs. Zombies, oznámil nový projekt jménem The Knight Witch. Ten by měl vyjít ještě tento rok (blíže nespecifikováno) na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a PC prostřednictvím Steamu.

Putovat budete v roli hrdinné čarodějky Rayne po dříve krásné zemi Dungeonidas, která čelí podmořské hrozbě. Postavit se nepřátelům můžete hned několika způsoby. Buď na ně použijete magii, vychytralost nebo meč. Rayne dokáže létat, což jí zaručuje mobilitu vhodnou pro rychlé a smrtící útoky. Svůj styl boje si však budete moct nastavit dle svých vlastních preferencí prostřednictvím více než třiceti jedinečných karet kouzel. The Knight Witch upozorňuje na to, že síla čarodějek pramení převážně z vděčnosti a důvěry. Jakým způsobem si tyto pocity zasloužíte, už bude čistě ve vašich rukou. Volby a rozhodnutí zde budou hrát důležitou roli a zřejmě dost zamíchají kartami.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.