Byla představena nová adventura Cosmic

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Łukasz Wiśniewski

Někdo žije bohatý sociální život a někomu holt stačí k radosti počítač, naducaná knihovna nejrůznějších videoher a pár spoluhráčů přes voice chat nebo Discord. Tak či onak na tom asi nikdo nejsme tak moc špatně jako hlavní hrdina nově představené interdimenzionální adventury jménem Cosmic. Toto stvoření má totiž za nejlepšího přítele svůj vlastní stín, jenž se ve vícevrstevném vesmíru, kde světlo a stín diktují pravidla, pokusí zachránit.

Protagonistou je na první pohled roztomilé, leč nezbedné stvoření jménem Vik. Kvůli ukvapenému přání však jednoho dne svůj stín ztratí, ještě k tomu kdesi uprostřed neznámého světa. Místo Vikova nejlepšího přítele však nahradí stín poněkud děsivé a mocné šelmy. Vik se tak bude muset naučit s novým kooperačním parťákem spolupracovat, aby úspěšně našel svého kamaráda, utekl před původním majitelem stínu monstra a přežil tuto nebezpečnou cestu prostorem a časem.

Zdroj: King’s Pleasure

Ve světech hry Cosmic mají totiž jeho prazvláštní obyvatelé stíny s vlastními osobnostmi. V této 2D plošinovce na vás budou čekat rozmanité světy, učení se novým dovednostem a logické hádanky za použití světla a tmy. Polské studio King’s Pleasure je složené ze zkušených veteránů, kteří pracovali například na titulech Cyberpunk 2077, Serial Cleaner, Vampire: The Masquerade – Coteries of New York a další.

Hry se máme dočkat během příštího roku na PC (Steam), Playstation 4 a 5, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn