Stasis – úvodka

GOG zdarma rozdává hru Stasis

23. 8. 2022
Zdroj náhledu: THE BROTHERHOOD

Jeden z populárních internetových obchodů, GOG, právě spustil velké slevy a do své nabídky přidal také několik zcela nových kousků, jako je například Mafia Trilogy či LEGO DC Super-Villains. Tím však GOG nehodlá skončit. Další várka nových přírůstků bude postupně přidávána do prodeje, a to až do konce akce, která slevám odzvoní 5. 9. 2022. V nabídce je přes 3 500 zlevněných herních titulů a některé z nich dosahují až k 90 % z původní ceny.

Mezi ty nejvýhodnější bezesporu patří Mafia Trilogy (−60 %), Kingdom Come: Deliverance Royal Edition (−70 %), Metro Exodus - Gold Edition (−70 %), F.E.A.R. Platinum (−85 %), Dragon Age: Origins - Ultimate Edition (−75 %), Vampire: The Masquerade – Bloodlines (−50 %), No Man’s Sky (−50 %), Mortal Shell (−60 %), Dishonored: Complete Collection (−80 %) či například legendární Postal 2 (−90 %) a mnoho dalších. Vybere si skutečně každý. Navíc se několikrát za den objeví nová hra se šíleně nízkou cenovkou, která se po vypršení hodinového limitu vrátí na původní slevu od GOG.

To ovšem ještě není vše, Horste! GOG navíc rozdává hry zdarma a už nyní si můžete vyzvednout izometrický horor Stasis.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.