Cyberpunk 2077 playstationstore

Mod do Cyberpunk 2077 umožní střílet z vozidel

7. 3. 2022
Zdroj náhledu: CD Projekt

Temné ulice Night City vždycky nějakým způsobem představovaly nebezpečí. Vždycky to byly peníze, co vyvolalo střet dvou stran. S válkami pouličních gangů jde ruku v ruce automobilová honička, ale těch jsme se ve hře nedočkali. Naštěstí se na stránkách NexusMods objevil mod Vehicle Combat od tvůrců Scissors.

„V kódu hry byla funkce, která hráči umožňovala používat zbraně za jízdy. Vypadá to, že byla deaktivována, ale my jsme ji obnovili,“ napsali tvůrci Scissors.

Zdroj: Scissors

Krom umožnění míření a střelby za jízdy mod lehce poupravuje systém pronásledování. Nově vás jak policie, tak gangy budou pronásledovat, dokud neodpojíte jejich komunikační zařízení. A když už jsme u toho, povolané jednotky nejprve někdo musí zkontaktovat, aby následně mohly dorazit. Jde tedy o velký nadstandard, jehož se základní hře nedostávalo.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.