Trepang2 náhled

Ceněná střílečka Trepang2 vyjde na konzole

7. 9. 2023
Zdroj náhledu: Trepang Studios

Zběsilá first-person střílečka Trepang2, duchovní nástupce slavné série F.E.A.R., se setkala s velmi vřelým přijetím, ale doteď si ji mohli užít jen majitelé počítačů. To se však brzy změní. Vývojáři z malého indie týmu Trepang Studios oznámili vydání konzolové verze, které je plánované už na 2. října tohoto roku.

Hra bude dostupná pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X|S, a to jak na digitálních, tak na fyzických kopiích. Hráči, kteří si konzolový Trepang2 předobjednají, dostanou jako bonus speciální DLC umožňující širší customizaci oděvu hlavní postavy. Přislíbena je zároveň i vylepšená podpora herních ovladačů, která skrze patch dorazí také do PC verze.

Trepang2 se od svého červnového vydání těší vřelým ohlasům. V naší recenzi jsme mu sice vyčetli dílčí problémy, ale zároveň jsme jej nazvali nejvěrnějším pokračovatelem původního F.E.A.R. a hrou, kterou lze doporučit každému fanouškovi stříleček z pohledu první osoby.

Miroslav Libicher

S videohrami má zkušenosti už více než čtvrt století. Začínal u klasik pro DOS a arkádových automatů na poutích. Ačkoli se dlouho vyhýbal konzolím, preferuje spíše akčnější druhy her a příliš si nerozumí s multiplayerovými a kompetitivními tituly. Zajímá ho herní historie v různých světových regionech. Na hry přitom nahlíží především jako na kulturní artefakty, jejichž hlavním cílem je poskytovat hráčům nové zkušenosti a vyvolávat emoce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.