Gaming Cup Noodle – úvodka

Japonsko na trh uvede Gaming Cup Noodle s kofeinem

6. 9. 2023
Zdroj náhledu: Nissin Foods

Není tajemstvím, že Japonci milují videohry a instantní nudle. Je však záhadou, že tyto dvě věci byly spojeny až nyní ikonickým japonským výrobcem Nissin Foods, jenž se specializuje na výrobu a prodej hotových jídel, a především instantních nudlí. Nissin Foods se chystá na trh uvést svůj nejnovější produkt výslovně určený hráčům. Jednat se bude o dva druhy instantních nudlí, celými názvy Nissin Gaming Cup Noodle – Energy Garlic & Black Pepper Soba a Nissin Gaming Curry Meshi – Energy Ginger Keema Curry.

Zdroj: Nissin Food

Gaming Cup Noodle je klasická verze nudlí známá i západnějšímu publiku s ikonicky vlnitými nudlemi, vývarem ze sójové omáčky s černým pepřem a česnekem, ochuceným mletým vepřovým masem, vejcem, zelím a krevetami. Obsahovat navíc má kofein, arginin a niacin. Gaming Curry Meshi je naopak jeden z nejoblíbenějších produktů Nissin Foods a jedná se v podstatě o instantní kari rýži v kelímku se zeleninou, jako je cibule, rajčata a mrkev, a nádechem zázvoru pro voňavě kořenitou chuť. I tato verze bude obsahovat energetickou směs kofeinu, argininu a niacinu. Obě dvě varianty herních nudlí připravíte za pomocí omáček a horké vody, ale neobsahují dost tekutiny, která by vám vytvořila jakousi nudlovou polévku. Díky tomu jsou Gaming Cup Noodle ideálními parťáky pro náruživé noční hráče, kteří minimálně v Asii usrkávají z plechovek Red Bullu nebo volí jiné energetické nápoje či rychlé občerstvení, aby zůstali vzhůru dlouho do noci, ne-li do rána. S Gaming Cup Noodle se nemusíte bát mastných otisků prstů na klávesnici ani rizika pohromy převrácením v blízkosti elektroniky. Kofein v nudlích vám navíc pomůže prodloužit bdělost méně návykovým způsobem.

Oba produkty se na japonský trh dostanou už 18. září a jejich cena by se měla pohybovat od 280 jenů, tedy něco málo přes čtyřicet korun. Dostupnost mimo Japonsko je prozatím jeden velký otazník, ale vzhledem k tomu, že Nissin Foods vyváží do mnoha zemí, je možné předpokládat, že se nudle objeví u dalších prodejců mimo zemi vycházejícího slunce.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.