Režisér Days Gone nejspíše pracuje na nové Laře

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Jeff Ross, režisér exkluzivní hry Days Gone pro PlayStation, se připojil ke společnosti Crystal Dynamics, která připravuje nový Tomb Raider.

Ross na svém twitteru napsal: „Jsem nadšený, že mohu oznámit, že právě pracuji v úžasné společnosti Crystal Dynamics jako designový ředitel. To je všechno, co o tom mohu říct, kromě toho, že jsem nadšený z projektu a především z kolektivu opravdu skvělých lidí.“
Ross o své nové roli neuvedl více podrobností, ale vzhledem ke skutečnosti, že společnost Crystal Dynamics předevčírem oznámila, že se připravuje nová hra Tomb Raider, je možné předpokládat, že se bude podílet na dalším Lařině dobrodružství.
Ross odešel ze studia Bend v roce 2020, stejně jako jeho kolega, scenárista a režisér Days Gone John Garvin. Rossův odchod pravděpodobně souvisí s tím, že společnost Sony odmítla schválit pokračování Days Gone. Ross neskrýval své zklamání, že se další díl akčního titulu z roku 2019 neuskuteční, a tvrdil, že Days Gone 2 by se vyznačovalo lepší technologií a dynamičtějším otevřeným světem.

Zdroj: gamesradar.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn