WRC - náhled

Studio Codemasters by spolu s EA mohlo již brzy oznámit WRC 23 (WRC 2023)

25. 3. 2023
Zdroj náhledu: Nacon

Codemasters a EA oficiálně přebírá licenci na Word Rally Championship od studia KT Racing, jejichž poslední hra s názvem WRC Generations vyšla koncem minulého roku. Podle jednoho úniku je oznámení nového dílu na spadnutí a je velice pravděpodobné, že ponese název WRC 23 nebo WRC 2023.

Známý leaker pod přezdívkou billbil-kun sdílel obrázek s 26 údajnými achievementy, které bude nové WRC 23 (WRC 2023) obsahovat. Podle jeho slov je nový titul od Codemasters a EA „připraven ke spuštění“. Pokud jsou tyto informace pravdivé, mohlo by již poměrně brzy dojít k oficiálnímu oznámení.

Licenci na Word Rally Championship přebírá Codemasters a EA od letošního roku a měla by trvat až do roku 2027. Na jaké platformy WRC 23 vyjde, není jasné, avšak minimálně na PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S se hra s jistotou podívá.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.