Counter Strike 2 náhled

CS:GO překonalo svůj další rekord

14. 3. 2023
Zdroj náhledu: Valve

11. února tohoto roku populární světová střílečka Counter Strike: Global Offensive překonala svůj rekord. Současně totiž hrálo hru 1 320 219 hráčů dle statistik Steamu. Tím byl tak překonán rekord z dubna roku 2020, kdy současně CS:GO hrálo 1 308 963 hráčů. Jak to tak vypadá, jedenáctka je pro tuto střílečku šťastné číslo. Před třemi dny, tedy v sobotu 11. března, byl ve hře CS:GO překonán opět nový rekord. Hru hrálo současně neuvěřitelných 1 420 183 hráčů. Nutno podotknout, že titul vyšel již před 11 lety, a to ještě za docela nešťastných podmínek, kdy si mnoho hráčů hru zprvu velice neoblíbilo.

Taková popularita u již staršího titulu je docela pozoruhodná. Když v roce 2020 vyšel nyní již velice známý počin Valorant, často se objevovaly různé teorie, že právě tato nová multiplayerová střílečka způsobí zánik CS:GO. Čas ale ukázal, že tyto teorie byly mylné.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.