Bridge Constructor The Walking Dead – výbuchy a drama jako v akčním filmu

Další skvělá dvojice her zdarma na Epic Games Store

8. 7. 2021
 

Ani tento čtvrtek na nás společnost Epic Games nezapomněla a opět přináší hry, které si po dobu jednoho týdne můžeme v obchodě vyzvednout zcela zdarma. Dnes se můžeme radovat hned ze dvou parádních titulů.

Bridge Constructor: The Walking Dead

V první hře se naučíme stavět mosty v době zombie apokalypsy, když se za každou cenu budeme snažit utéct a schovat před nemrtvými. Jak už název napovídá, jedná se o titul s oficiální licenci The Walking Dead, a tak zde najdeme i spoustu známých postav ze stejnojmenného seriálu.

Bridge Constructor: The Walking Dead je skvělou logickou hrou, která dokáže zavařit mozkové buňky nemalému počtu hráčů. Pokud jste fanouškem zapeklitých logických her, je tento kousek určen přesně pro vás.

Titul Bridge Constructor: The Walking Dead bude na Epic Games Store zdarma k dispozici do 15. července 2021.

Ironcast

Druhý titul, který nám tento týden Epic Games nabízí, nás zavede do sci-fi laděné viktoriánské Anglie, v níž za pomocí obřích válečných mechů bojujete proti nepřátelům Britského impéria.Díky hratelnosti ve stylu match-three je Ironcast velmi dobrou alternativou ke známé a oblíbené sérii her Puzzle Quest.

Ironcast bude taktéž dostupný do 15. července 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.