Days Gone 2 nebude, dočkáme se ale filmu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB
Jasně, tohle jsme asi nikdo skutečně slyšet nechtěli. Každý, kdo si zahrál příběh Days Gone, který je jednou z nejromantičtějších balad moderní doby, si přál, abychom se do zombie světa ještě jednou podívali. Hry se ale bohužel nedočkáme, má ji nahradit film. Server Deadline zjistil, že Sheldon Turner (scenárista nominovaný i na Oscara) začal s produkcí filmu Days Gone s tím, že už je i vybrán herec pro hlavní postavu Deacona St. Johna. Ztvárnit jej má Sam Heughan.
Celý film by měl být také údajně silnou motorkářskou baladou, která by měla na hru více než odkazovat. PlayStation Productions tak nyní chrlí jeden projekt za druhým. Poté, co jsme mohli vidět film Uncharted, už víme, že spousta dalších projektů brzy spatří světlo světa. Amazon Prime chystá seriál God of War, Peacock zase Twisted Metal, Horizon Zero Dawn se objeví na Netflixu, The Last of Us už brzy na HBO. Přislíbeno je také zpracování Ghost of Tsushima nebo Gran Turismo.
Čeká nás toho tedy skutečně dost. Nicméně také připomeňme, že většina filmů, které se inspirovaly hrami, nedopadly dobře a častokrát se nedostalo na pokračování. Držme tak minutu ticha za filmy Assassin´s Creed a Warcraft: První střet. Days Gone má ale oproti ostatním jednu obrovskou výhodu. Hra byla skutečně emocionální jízdou s extrémně sympatickými hlavními postavami, které přivedly k slzám i ty největší chlapáky. Doufejme tak, že filmové zpracování bude kvalitní a Deacon St. John tím nejsprávnějším hrdinou.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn